RU

Касьянов пояснив, чому Путіну не сподобався вирок Тимошенко

14.10.2011, 07:51
Касьянов пояснив, чому Путіну не сподобався вирок Тимошенко - Фото
31912b80ce6a7249eb610eff156d44dc.jpg

Касьянов пояснив, чому Путіну не сподобався вирок Тимошенко
Екс-прем'єр-міністр Росії Михайло Касьянов в ефірі каналу ТВi заявив, що для нього рішення українського суду у відношенні Юлії Тимошенко "дивне, оскільки незрозуміла логіка влади України".

Касьянов вважає, що Володимир Путін і режим, який сьогодні існує в Росії, не зацікавлений, щоб Україна була успішною країною. "А успішність, насамперед, характеризується взаєминами з ЄС і більшою інтеграцією в європейські структури", - підкреслив він.

За словами політика, збіг у негативних оцінках із приводу вироку екс-прем'єр-міністрові України від демократичних сил, європейського співтовариства та Путіна має випадковий характер. "Цей збіг не ціннісний. Він випадковий", - заявив Касьянов.

"Путіну сьогодні дуже важливо зрозуміти, як розвиваються відносини між Україною і Росією, і ті контракти, які були санкціоновані її (Тимошенко – ред.) урядом для підписання з Росією є основою цих відносин на цей період часу. Путін зацікавлений безпосередньо в доходах Газпрому, в монополії Газпрому, в посиленні позицій Газпрому і тому розмивання цієї жорсткої позиції суперечить його інтересам", - додав він.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі терміном на сім років.

Реакція Європи на вирок була досить жорсткою.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини