RU

Каспаров побоюється, що крах Путіна призведе до розпаду Росії

27.03.2015, 17:03
Каспаров побоюється, що крах Путіна призведе до розпаду Росії - Фото
Гаррі Каспаров
Крах путінського режиму протягом п'яти - десяти років може призвести до розпаду Росії. Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив російський опозиціонер Гаррі Каспаров.

"Я не знаю, про які часові рамки ми говоримо - рік, два, більше. Життя диктаторів не підкоряється закону біологічного циклу. З ним може все що завгодно статися, якщо оточення раптом визнає, що диктатор є вже не опорою, а тягарем. А таке багато разів траплялося. І якщо Путін думає, що він має імунітет до законів історії - то він помиляється ", - цитує Каспарова кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, з іншого боку, агонія може тривати досить довго. "Я б все-таки не ставив на негайний крах", - сказав він.

Каспаров зазначив, що ресурси Росії ще не вичерпані, економіка не обвалилася, і різких соціальних заворушень, які могли б вплинути на владу, не буде. "Влада поки ще контролює весь інформаційний простір, і за відсутності організованої опозиції чекати якогось вибуху я б не став... Але я б не ставив ніяких тимчасових рамок. Те, що в середньостроковій історичній перспективі, п'ять - десять років, крах путінського режиму може призвести до розпаду Росії - це мені здається досить імовірним сценарієм", - вважає опозиційний політик.

У той же час, на думку Каспарова, розпад Росії загрожує небезпеками, оскільки на відміну від колишнього Радянського Союзу, в Росії немає адміністративно визнаних кордонів. "Розпад СРСР був відносно безболісним, тому що були кордони республік... на відміну від Югославії, трагедії такого масштабу не сталося. А всередині Росії таких кордонів немає. Ніхто не знає, де кінчається Чечня. Наприклад, Кадиров упевнений, що вона кінчається в Ставрополі. Тому чим швидше трапиться цей крах, тим більше шансів, що Росія все-таки не послідує в історичне небуття слідом за диктатором Путіним", - підсумував Каспаров.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини