RU

Каськіва вигнали з вузу за пияцтво, - депутат Москаль

13.08.2013, 10:24
Каськіва вигнали з вузу за пияцтво, - депутат Москаль - Фото
Владислав Каськів
Народний депутат від Батьківщини Геннадій Москаль отримав від Чернівецької нацуніверситету копію пояснювальної записки голови Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислава Каськіва. Як запевняє Москаль, документ доводить, що Каськіва виключили з університету за пияцтво, а не з політичних мотивів.

"Всі спроби Каськіва переконати громадськість, що його виключили з Чернівецького держуніверситету начебто з політичних мотивів (і це в 1992 році, коли Україна вже отримала незалежність!) - звичайне окозамилювання", - повідомив Москаль на своєму сайті.

"Керівництво Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича у відповідь на моє звернення направило копію пояснювальної записки студента 2-го курсу історичного факультету Владислава Каськіва, написану ним у грудні 1992 року. У ній нинішній керівник Держагентства просить вибачення за організовану в гуртожитку п'янку, бере на себе сміливість просити можливість реабілітувати себе і назавжди зобов'язується не очорняти честь університету. Ось такі вони - "політичні переконання" оранжево-біло-блакитного Каськіва! " - підсумував депутат, виклавши на сайті копії документів з вузу.


Каськіва вигнали з вузу за пияцтво, - депутат Москаль

2.jpeg

Каськіва вигнали з вузу за пияцтво, - депутат Москаль

Каськіва вигнали з вузу за пияцтво, - депутат Москаль

Нагадаємо, вперше Москаль заявив про те, що Каськіва відрахували з університету за пияцтво, ще на початку червня. Однак сам Каськів цю інформацію спростував, заявивши, що виключили його за організацію студентських страйків.

"Інформація Геннадія Москаля має маніпулятивний характер і не спростовує, а навпаки підтверджує політичний характер рішення", - сказано в офіційному коментарі Каськіва для ЗМІ.

"У жовтні 1992 року я мав честь очолювати Буковинське студентське братство, яке було численно представлено на Майдані Незалежності в Києві під час всім відомої "студентської революції"... Це, і ряд страйків, організованих у Чернівецькому національному університеті, і стало справжньою причиною виключення з формулюванням "без права відновлення", яке після двотижневого страйку викладачів і студентів було скасовано. Про це і йдеться в листі ЧНУ ", - пояснює Каськів.


Досьеє на Владислава Каськіва

Досьє на Геннадія Москаля

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини