RU

Каськів розкрив "кримський" план Росії

19.09.2008, 10:30

Рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим (АРК) про підтримку визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії є "частиною інспірованого плану із відділення Криму від України". Про це заявив народний депутат від НУНС, лідер громадянської партії "Пора" Владислав Каськів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ГП "Пора", на думку В. Каськіва, прийняття такого рішення стало можливим тільки в зв'язку із створенням фактичної більшості між Партією регіонів і БЮТ в українському парламенті. "І це - ціна такої більшості. Подібні провокації Росія може собі дозволити тільки в зв'язку із діями Верховної Ради України, спрямованими на ослаблення інституту Президента. Наступним кроком має стати спровоковане рішення про незалежність АРК", - передбачив політик.

Нардеп наголосив, що недавні союзники з БЮТ, де є багато патріотично настроєних політиків, мають вимагати жорстких дій зі сторони Прем'єр-міністра аж до підтримки розпуску Верховної Ради Криму, оскільки це, на переконання В. Каськіва – "єдиний спосіб врятувати територіальну цілісність України".

Нагадаємо, 17 вересня 2008 року Верховна Рада Автономної Республіки Крим закликала Верховну Раду України визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії. За це рішення проголосувало 79 кримських депутатів із 90 присутніх на пленарному засіданні.

Досьє на Владислава Каськіва >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини