RU

СБУ показала карту злочинів російських бойовиків в Донбасі

03.10.2014, 14:33
СБУ показала карту злочинів російських бойовиків в Донбасі - Фото
Полонених бійців АТО провели по Донецьку
У Службі безпеки України представили карту злочинів російських терористів в Донецькій і Луганській областях. Як повідомив сьогодні на брифінгу радник глави СБУ Маркіян Лубківський на карті представлені місця розміщення тюрем, тортур і концтаборів, а також місця розстрілів і масових поховань українських громадян.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, за словами Лубківського, на карті представлені злочини, виявлені за період з 14 квітня по 1 жовтня 2014 року. Уточнення і наповнення карти і далі буде продовжуватися. Лубківський зазначив, що інформацію співробітники СБУ у співпраці з іншими правоохоронними органами отримують з трьох джерел. Це інформація, яку надають жителі Донецької і Луганської областей, результати допитів полонених злочинців, а також супутникові знімки, якими підтверджуються дані, отримані з двох попередніх джерел.

Відповідаючи на питання про те, за якими ознаками визначаються концентраційні табори, Лубківський зазначив, що це обгороджена колючим дротом територія, де полонені утримуються під конвоєм в нелюдських умовах. Він також звернув увагу на те, що терористи підтримують фашистські традиції навіть у своїх позивних: Абвер, Мюллер, Ганс, Фашист, Берія, НКВДшник, Смерш. "Думаю, що міжнародний трибунал в Гаазі дасть оцінку злочинам, які були скоєні на території Донецької та Луганської областей", - додав він.

СБУ показала карту злочинів російських бойовиків в Донбасі

Зокрема, на карті відзначені місця масових поховань українських військовослужбовців. Станом на 30 вересня таких місць виявлено 25. Ймовірна кількість похованих - близько 161. В урочищі Саур-Могила - близько 25 загиблих, в населеному пункті Перемога - близько 50, в Харцизьку - близько 50, в н.п. Дмитрівка кількість загиблих уточнюється. Також уточнюється кількість загиблих в масових похованнях під Іловайськом і н.п. Нікішине.

В тюрмах і концтаборах, станом на 30 вересня, незаконно утримуються більше 200 осіб. Зокрема, в 15 кілометрах від міста Донецьк, в напрямку Старобешеве, розміщений табір для військовополонених. Крім цього, полонені перебувають в прокуратурі міста Макіївка, в Горлівському УБОЗ та ГУ МВС, управлінні СБУ в місті Луганську і т.д.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини