RU

Карта боїв в Донбасі: ситуація на 5 жовтня

05.10.2015, 12:57
Карта боїв в Донбасі: ситуація на 5 жовтня - Фото
fe89f502875d0e561a4cccf9bd26c21a.jpg
Бойовики в двох кілометрах від Гранітного, що на маріупольському напрямку били з автоматичного гранатомета в напрямку лінії розмежування.

Спостерігається скупчення бойової техніки російсько-терористичних військ: протягом двох останніх діб в районі Маркино з РФ перекинуто не менше 30 одиниць бронетехніки (ББМ) і до 15 одиниць ствольної артилерії. За допомогою інженерної техніки (прибуває з РФ) в смузі н.п. Маркино-Рози Люксембург активно ведуться роботи зі створення укріплень.

У районі Новоазовська бойовиками ведуться роботи з будівництва командно-спостережних пунктів.

Серед бойовиків проводяться курси з підготовки коректувальників вогню для артилерійських підрозділів. Поблизу лінії розмежування зафіксовано проведення занять з групою терористів з визначення координат і відстані до виявлених позицій ЗСУ за допомогою приладів для топографічної прив'язки і управління артилерійським вогнем. Також проводяться заняття з бойової підготовки з танкістами на полігоні поблизу н.п. Круглик, з артилеристами на полігоні біля н.п. Калинове, навчання батальйонного рівня - в районі н.п. Комсомольське. У Луганській області наводилися в бойову готовність для здійснення маршу в райони призначення всі артилерійські підрозділи російсько-терористичних військ.

Натисніть для збільшення
05-10.jpg
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини