RU

Карпачова зв'язалася із Лесею Гонгадзе

12.08.2008, 12:58

Уповноваженому Верховної Ради із прав людини Ніні Карпачовій вдалося зв'язатися із Лесею Гонгадзе, яка перебуває у Тбілісі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі омбудсмена, Л. Гонгадзе запевнила, що вона у безпеці і не потребує допомоги. "Щодо мене особисто, нічого страшного немає. У Тбілісі я в безпеці. Але дуже шкода тих людей, які через неприпустиму політику потрапили у це пекло. Я молюся, щоб ця біда обійшла Україну", - сказала вона.

Мати Георгія Гонгадзе привітала Н. Карпачову із днем народження і сказала: "Я прошу для Вас, дорога Ніно Іванівно, божої ласки та сил, які Ви всі без залишку віддаєте людям".

Місяць тому Уповноважений із прав людини займалася відправкою Л. Гонгадзе на її прохання до Грузії, де вона і перебуває досі. Після втрати сина вона протягом 8 років жодного разу не була у Тбілісі, де похований батько Георгія та залишилися родичі.

Н. Карпачова постійно на зв'язку із Л. Гонгадзе, підтримує її та допомагає у завершенні її справ у Грузії та поверненні в Україну.

Нагадаємо, вчора депутат Львівської обласної ради Остап Козак заявив, що Леся Гонгадзе, яка поїхала у Грузію, протягом останніх двох тижнів не виходить на зв'язок ні зі своїми родичами, ні з друзями.

Досьє на Ніну Карпачову>>>

Детальніше про справу Г. Гонгадзе >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини