RU

Карпачова заявляє, що СБУ ставить під загрозу демократію

22.10.2010, 17:04
Карпачова заявляє, що СБУ ставить під загрозу демократію - Фото
a9def424a4b9375de5b3cc87bfe3c7d0.jpg

Карпачова заявляє, що СБУ ставить під загрозу демократію

Контроль СБУ за ходом місцевих виборів становить небезпеку для демократії в Україні. Так вважає Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, про що вона заявила у своєму виступі на спеціальному засіданні ВР з нагоди 60-ої річниці від дня підписання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

"Не можу не звернути уваги на те, що останнім часом регіональні управління СБУ відкрили "гарячі лінії" з питань порушення виборчого законодавства. Навіть відділи військової контррозвідки втяглися у контроль за виборчим процесом. Такий тотальний контроль виборів спецслужбами становить небезпеку для демократії в Україні", - сказала Н.Карпачова, слова якої цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Н.Карпачова нагадала, що аналогічна ситуація була в ході дострокових парламентських виборів 2007 року, і вона ще тоді звертала на це увагу. "Я хочу наголосити з цієї трибуни, що ні закон про СБУ, ні указ Президента від 16 вересня 2010 року не ставлять перед СБУ якихось завдань щодо здійснення нагляду за дотриманням виборчих прав у ході виборчої гонки", - зазначила омбудсман.

Ніна Карпачова: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини