RU

Карпачова висловлює побоювання за життя українських моряків, захоплених піратами

08.07.2008, 12:50

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова стурбована ситуацією в Сомалі і Аденській затоці, де вже півтора місяця пірати утримують в заручниках екіпаж судна "Lehmann Timber", у складі якого є громадяни України. Про це вона заявила на зустрічі з регіональним представником Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, Молдові і Білорусі Симоною Волькен.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Уповноваженого ВР України з прав людини, під час зустрічі Н. Карпачова і С. Волькен висловили глибоку стурбованість ситуацією в Сомалі і Аденській затоці. За словами С. Волькен, вона "знає про складне становище в цій країні не за чутками, адже вона працювала там кілька років поспіль, а тому уповні поділяє тривогу Н. Карпачової за долю екіпажу". С. Волькен відмітила, що в Сомалі у неділю, шостого липня, було смертельно поранено керівника Програми розвитку ООН в країні Осман Алі Ахмеда.

"Сьомого липня завершується термін ультиматуму сомалійських піратів щодо викупу моряків-заручників. Якщо в Сомалі здійснюються замахи на життя представників ООН, то чого можна чекати по відношенню до моряків-заручників", - відмітила Н. Карпачова.

Нагадаємо, раніше Н. Карпачова заявила, що має намір звернутися до Президента Віктора Ющенка і Кабінету Міністрів з пропозицією виділити кошти, необхідні для порятунку українських моряків, захоплених піратами.

Досьє на Ніну Карпачову >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини