RU

Карпачова просить Клюєва скасувати наказ Єжеля

03.10.2011, 15:12

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова просить парламент і Кабмін розібратися з рейдерським захопленням військового санаторію в місті Саки. Про це вона заявила в своєму виступі на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Карпачова зазначила, що 30 вересня вночі сталося фактично рейдерське захоплення військового санаторію в місті Саки. За її словами, раніше разом з головою парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяною Бахтєєвою вона намагалася перешкодити передачі санаторію, в якому працюють більше 800 висококласних фахівців, приватній структурі, в якій працюють 30 людей.

"Я звернулася з поданням до президента України і отримала відповідь від міністра оборони, що все відбувається нібито законно. Але є рішення господарського суду міста Києва за позовом первинної профспілкової організації. Рішення прийнято про припинення дії відповідного указу міністра оборони України, боротьба продовжується", - сказала Карпачова.

Вона зазначила, що до четвертої ранку 1 жовтня в санаторії проводився обшук, був затриманий генеральний директор, під керівництвом якого санаторій став однією з найбільш прибуткових організацій даного профілю в Україні.

"Мої представники виїхали на місце, вони будуть брати участь в суді, щоб не було чергового арешту в Україні, а щоб були інші запобіжні заходи ", - сказала вона.

При цьому Карпачова наголосила, що на даний момент немає можливості оскаржити постанову про порушення кримінальної справи, оскільки слідчий не надав його копії.

Карпачова звернулася до народних депутатів з проханням створити тимчасову слідчу комісію парламенту з даного питання. "І звертаюся до шановного Андрія Петровича Клюєва (віце-прем'єр-міністра, - ред.) з тим, щоб рішенням Кабінету міністрів наказ 415 міністра оборони від 15 липня цього року було скасовано. Я думаю, це могло б розрулити ситуацію", - сказала вона.

Ніна Карпачова: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини