RU

Карпачова готує нардепам десятихвилинку по репресіях в Україні

11.01.2011, 08:22
Карпачова готує нардепам десятихвилинку по репресіях в Україні - Фото
fdc351a8e162ac77fd00919f3d2ecb02.jpg

Карпачова готує нардепам десятихвилинку по репресіях в Україні
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова готує десятихвилинний виступ в парламенті з приводу політичних репресій в Україні. Омбудсман буде готова виступити перед народними депутатами, як тільки вони ухвалять відповідне рішення.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Уповноваженого, швидше за все, Н.Карпачова прийде до парламенту в середу: "Виступ очікується - це версія - завтра. У вівторок Верховна Рада повинна ухвалити рішення, в якому форматі це буде. Спецдоповідь, як запропонував один представник опозиції - це неправильно, спецдоповідь за одну ніч не готується. Тим більше, нещодавно вже були дві спецдоповіді - по європейських стандартах і по правах дитини. Так що це буде просто спеціальний, так би мовити, виступ. Десять хвилин".

"Ніна Іванівна готується", - уточнили в прес-службі, ще раз додавши, що спочатку парламент повинен ухвалити рішення про заслуховування Н.Карпачової.

Нагадаємо, БЮТ вимагав у вівторок заслухати в парламенті керівництво Генпрокуратури і Уповноваженого ВР по правах людину зі спецдоповіддю з приводу політичних репресій в Україні. "Ми не зможемо працювати разом з вами в залі, якщо ці питання не будуть вирішуватися", - попередив бютівець І.Киріленко. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запевнив, що регіонали не проти розглянути в сесійному залі питання, підняті опозицією. В той же час, він запропонував зробити це в середу, коли порядок денний формує опозиція.

Голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Олег Зарубінський, який відпрацьовував це питання на прохання спікера, попередив, що Н.Карпачова не встигне підготувати спеціальну доповідь з приводу політичних репресій, але якщо парламент ухвалить відповідне рішення, то вона може виступити з інформацією.

Лідер фракції БЮТ Іван Киріленко у відповідь повідомив, що фракцію влаштує формат інформації, якщо буде можливість отримати відповіді на питання.

Ніна Карпачова: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Валерія КОНДРАТОВА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини