RU

Кармазін: Рада допомогла екс-главі ВГСУ отримати 1 млн. грн. відступних

02.12.2010, 15:30

Верховна Рада України змінила формулювання зі звільнення глави Вищого господарського суду Сергія Демченка, щоб дати йому змогу отримати виплати близько 1 млн. грн. Про це повідомив народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Юрій Кармазін, коментуючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ сьогоднішнє рішення парламенту.

"Ми його звільнили у зв'язку з досягненням 65-річного віку. Ви пам'ятаєте, він крутив ще два роки, перебував на посаді, це грубе порушення Конституції. Коли він зрозумів, що звільнення неминуче, він написав заяву про відставку, щоб отримати за два роки кошти з його зарплатою, надбавками та всім іншим, це близько одного мільйона, це надзвичайно серйозні кошти, очевидно, йому їх не вистачає... І сьогодні парламентська більшість дозволила йому ці кошти з держбюджету забрати", - сказав Ю.Кармазін.

Нагадаємо, 8 липня 2010 року Верховна Рада прийняла постанову про звільнення С.Демченка у зв'язку з досягненням 65-річного віку. Це рішення парламенту було оскаржено С.Демченком у Вищому адміністративному суді. ВГСУ виніс рішення на користь С.Демченка, і сьогодні Верховна Рада 237 голосами прийняла постанову N7120 про внесення змін у парламентську постанову "Про звільнення Демченка С.Ф. з посади судді Вищого господарського суду України" від 8 липня 2010 року N2465-VI.

Юрій Кармазін: біографія та добірка новин>>>
Сергій Демченко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини