RU

Карасьов вступив в "Єдиний Центр" і чекає поста зампреда

22.07.2010, 13:50

Політолог Вадим Карасьов вступив у ряди "Єдиного Центру" і сподівається, що його оберуть одним із керівників цієї партії на з'їзді 14 серпня. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

Як передає УНІАН, В.Карасьов сказав: "Мені надійшла пропозиція не просто вступити в "Єдиний Центр", а стати одним із керівників цієї політичної сили. Це почесно і відповідально, це цікаво і це виклик для мене. Це те, що, можливо, треба, щоб змінювалося, але до того ж себе не зраджувати".

За його словами, на з'їзді 14 серпня у ряди партії також вступлять інші "відомі і авторитетні особистості". Водночас він не уточнив прізвища нових членів партії.

В.Карасьов повідомив, що на з'їзді планується прийняти рішення про внесення змін до статуту партії, згідно з якими планується ввести принцип "почергового керівництва" цією політичною силою. "Кожний з членів політради, склад якого буде вибраний на з'їзді, керуватиме окремий термін, а рішення будуть прийматися консенсусно, не одноосібно, без вождизму. Це буде так зване колективне лідерство, що дасть змогу "Єдиному Центру" стати партією європейського типу", - пояснив він.

"Отже, я вступаю в "Єдиний Центр" не стільки в той, який на сьогоднішній день є, а у той, який буде і який почне новий етап своєї партійної еволюції з 14 серпня", - заявив В.Карасьов.

Водночас він не виключив, що у кінці 2010 року після завершення місцевих виборів буде проведено ребрендінг "Єдиного Центру".

"Нічого немає постійного. Все може змінюватися. Якщо курс на створення європейської партії нового типу принциповий, то можливі і такі рішення у кінці 2010 року", - додав В.Карасьов.

Вадим Карасьов: біографія та добірка новин>>>
"Єдиний Центр": добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини