RU

Карасьов: Рейтинг регіоналів падає через борошно та інші "викрутаси"

24.02.2011, 11:00
Карасьов: Рейтинг регіоналів падає через борошно та інші
14898c1633fc363c3582c4c975f7b359.jpg

Карасьов: Рейтинг регіоналів падає через борошно та інші "викрутаси"

Падіння рейтингу Партії регіонів пов'язано з результатами роботи у владі. Про це заявив політолог один із лідерів "Єдиного центру", політолог Вадим Карасьов (на фото).

"Рейтинг падає, тому що Партія регіонів несе відповідальність за гречку, борошно, тарифи та всі інші "викрутаси". До того ж вона не виконує передвиборчих обіцянок. Такі як, наприклад, друга державна російська мова", - зазначив В. Карасьов, якого цитує Gazeta.ua.

"Партія регіонів особливо після місцевих виборів на Півдні України, у Криму, в Одесі почала втрачати статус символічного представника інтересів Півдня і Сходу України. Чим більше вона стає партією влади, тим менше розглядається як законний представник інтересів громадян цих областей", - додав політолог. Він зазначив, що у роботі влади зараз ми бачимо "тільки квіточки, а ягідка ще попереду".

"Тенденція падіння рейтингу збережеться до певного електорального ядра, воно за будь-яких умов голосуватиме за Партію регіонів. Це 15 відсотків", - зазначив В.Карасьов.

Нагадаємо, раніше КМІС оприлюднив результати соціологічних досліджень. За даними інституту, рейтинг Партії регіонів знизився до 16%, а різниця між регіоналами і БЮТ вперше після президентських виборів скоротилася до 6%.

Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>
Вадим Карасьов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини