RU

Карасьов прогнозує сутичку за Держбюджет-2010

02.09.2009, 15:59

Держбюджет України на 2010 рік не буде вчасно прийнятий Верховною Радою. Такий прогноз журналістам дав політолог Вадим Карасьов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Карасьов наголосив: "Бюджет, швидше усього, не буде прийнятий, тому що буде сутичка за цей бюджет. Яка головна проблема цього бюджету? Це має бути антикризовий бюджет, а його хочуть зробити перед виборами роздавальним бюджетом".

Крім того, В.Карасьов не виключає можливості саморозпуску українського парламенту, але упевнений, що найближчим часом цього все-таки не станеться. "Є така можливість, але все-таки, мені здається, говорити як про реальний сценарій ще рано... Я думаю, в основних політичних фракцій немає наміру підписати остаточну капітуляцію цього парламенту, тому що має бути якийсь майданчик на час президентських виборів", - вважає він.

Нагадаємо, вчора на відкритті п'ятої сесії Верховної Ради спікер Володимир Литвин заявив, що парламент повинен або працювати, або саморозпуститися. "Якщо не хочете працювати, давайте ухвалимо рішення про саморозпуск Верховної Ради", - запропонував він депутатам.

Вадим Карасьов: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини