RU

Карасьов прогнозує створення виборчого Блоку Ющенка

10.10.2008, 16:00

Політолог Вадим Карасьов вважає, що на дострокових парламентських виборах буде створено виборчий блок Віктора Ющенка. Про це він заявив сьогодні журналістам.

"Швидше, так (буде створення блоку Ющенка – ред.), і назва цього блоку приблизно може бути такою: "Избирательный блок Ющенко" або "Виборчий Блок Ющенка", ну щось таке "ВБЮ" або "ІзБЮ" ", - сказав В. Карасьов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Карасьов зазначив, що незважаючи на те, що дострокові парламентські вибори ініціювала президентська сторона, організаційно такий Блок ще не оформлено. Крім того, партія "Наша Україна", на думку В. Карасьова, швидше, збирається самостійно брати участь у виборах.

Політолог прогнозує, що виборчу кампанію можливого Блоку Ющенка буде побудовано на темах необхідності вступу України до НАТО і акцентування уваги на кавказьких подіях. Крім того, він зазначає, що головним питанням виборчої кампанії стане економічна політика.

В. Карасьов зазначає, що в першій п'ятірці такого Блоку можуть бути такі люди, як Віталій Кличко, Раїса Богатирьова. Крім того, до цього Блоку, на думку В. Карасьова, може увійти Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 9 жовтня 2008 року Президент підписав Указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів". Згідно з документом, дострокові вибори до Верховної Ради України призначено на 7 грудня 2008 року.

Досьє на Вадима Карасьова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини