RU

Кар'єрний злет сина генпрокурора Яреми зайняв 4 місяці - документ

01.10.2014, 12:08
Кар'єрний злет сина генпрокурора Яреми зайняв 4 місяці - документ - Фото
Валерій Ярема. Фото - vk.com
Син генпрокурора Валерій Ярема прийшов в апарат Укрдержреєстру в червні 2014 року, а вже у вересні очолив департамент у Державній реєстраційній службі (ДРС). Про це повідомили в Держреєстрі, пише Українська правда.

Згідно з інформацією відомства, Ярема-молодший має повну вищу освіту: у 2011 році отримав ступінь магістра права в Київському національному університеті Шевченка за спеціальністю "Правознавство", а в 2013-му закінчив відділення психології в педуніверситеті Драгоманова.

Кар'єрний злет сина генпрокурора Яреми зайняв 4 місяці - документ
червня 2014 Ярема В.В. працює в апараті Укрдержреєстру. До цього моменту працював в Міністерстві юстиції. На посаду директора Департаменту реєстрації майнових прав на нерухоме майно Ярема В.В. призначений 17 вересня 2014", - повідомили в Держреєстрі.

Загальний стаж роботи Яреми-молодшого становить 6 років.

В ДРС розповіли, що після призначення син генпрокурора фактично виконував обов'язки директора департаменту "у зв'язку з хворобою директора".

В повноваження очолюваного Яремою департаменту входить розробка нормативно-правових актів у сфері реєстрації нерухомості, проведення їх експертиз та інформаційно-консультаційна робота.

"Ні в повноваження директора департаменту, ні інших співробітників департаменту не входить проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно", - пояснили в ДРС.

Раніше генеральний прокурор України 
Віталій Ярема стверджував, що його син не бере хабарів і заробляє на своїй посаді 6,5 гривень.

Наприкінці вересня стало відомо, що Валерій Ярема 
очолив Департамент державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини