RU

Кар'єра судді Кірєєва залежить від вироку Тимошенко, - адвокат

07.09.2011, 13:24
Кар'єра судді Кірєєва залежить від вироку Тимошенко, - адвокат - Фото
f31d5413e1f3fd25e18eafe4043bd45b.jpg

Кар'єра судді Кірєєва залежить від вироку Тимошенко, - адвокат
Вища рада юстиції відкрила провадження стосовно судді Печерського районного суду Родіона Кірєєва, який головує на судовому процесі у справі Юлії Тимошенко. Про це заявив адвокат екс-прем'єра Юрій Сухов.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, адвокат вважає, що відкриття провадження по Кірєєву наприкінці судового процесу свідчить про тиск влади на суд перед виголошенням вироку: "Зараз складається дуже дивна ситуація: перед тим, як суд повинен піти в дорадчу кімнату, Вища рада юстиції відкрила провадження, тобто це є безумовним тиском на суддю".

"Влада зробила це для того, щоб тримати його на гачку", - впевнений захисник.

Сухов переконаний, що результати розгляду Вищою радою юстиції скарг на дії судді Кірєєва будуть залежати саме від змісту вироку, який буде винесено у відношенні Тимошенко.

Нагадаємо, адвокат Олександр Плахотнюк не виключає, що вирок у справі Тимошенко може бути винесено вже в найближчі дні. "Темп, взятий суддею Родіоном Кірєєвим, свідчить про те, що є ймовірність виголошення обвинувального вироку в найближчі дні. І це всупереч тим доказам, які досліджені в судовому засіданні і які є в матеріалах кримінальної справи", - сказав він.

Юрій Сухов: біографія, новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини