RU

Кандидати від ПР можуть піти на довибори самостійно, - Єфремов

31.10.2013, 17:25
Кандидати від ПР можуть піти на довибори самостійно, - Єфремов - Фото
Олександр Єфремов
Кандидати в народні депутати від  Партії регіонів підуть на вибори в проблемних округах як самовисуванці, або ж регіоналам доведеться проводити з'їзд. Про це УНН розповів лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За словами Єфремова, у Партії регіонів зараз вирішують, чи варто проводити з'їзд. "Ми нікого не ховаємо (прізвища своїх кандидатів , - ред.). Виникає питання в наступному, що якщо говорити про офіційні кандидатах від партії, то потрібно проводити з'їзд. У нас велика політична сила, і зараз стоїть питання, чи потрібно проводити з'їзд, або кандидати просто підуть як самовисуванці, а партійні організації їх підтримають. От і все , - сказав Єфремов.

При цьому голова фракції Партії регіонів підкреслив, що назвати імена реальних кандидатів на вибори до п'яти округах можна тільки після з'їзду Партії регіонів, коли буде офіційно прийнято рішення .

Нагадаємо, 4 листопада закінчується термін висунення кандидатів на довибори, а ПР ще не представила своїх кандидатів.

Раніше Батьківщина, УДАР і Свобода домовилися підтримати на довиборах у проблемних округах тих же кандидатів, які балотувалися там в 2012 році. В окрузі N223 політсили підтримали кандидата від Свободи Юрія Левченка. В окрузі N132 від Батьківщини балотуватиметься Аркадій Корнацький, N197 - Леонід Доценко, N194 - Микола Булатецький, N94 - Віктор Романюк. УДАР відмовився висувати своїх кандидатів на користь Батьківщини та Свободи.

Довибори в Раду на п'яти одномандатних округах призначені на 15 листопада 2013 року.

Досьє на Олександра Єфремова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини