RU

Кандидати-іноземці на посади в Кабміні розповіли про себе

02.12.2014, 17:52
Кандидати-іноземці на посади в Кабміні розповіли про себе - Фото
Президент підписав указ про надання громадянства України трьом іноземним фахівцям (фото - president.gov.ua)
Кандидати-іноземці на посади в українському уряді, яким сьогодні було надано громадянство України, розповіли про причини, що спонукали їх іти в Кабмін.

Як повідомляє прес-служба президента, претендент на посаду в уряді Олександр Квіташвілі зазначив: "Я працював над реформами в Україні протягом останніх трьох місяців, але моя любов до країни триває набагато довше. Я прийняв пропозицію працювати в уряді України з почуттям глибокої поваги до Україна і українців. Я гордий, що став громадянином цієї великої країни з великим майбутнім". Олександр Квіташвілі обіймав посаду міністра охорони здоров'я, праці та соціальних справ Грузії.

Айварас Абрамавічус має великий досвід інвестиційної діяльності в країнах Східної Європи. "Я гордий отримати громадянство України. Я одружений на українці протягом 10 років, мої троє дітей народжені в Києві і є патріотами цієї прекрасної країни, яка проходить важкий етап свого розвитку. Я сподіваюся, що мої зусилля та досвід допоможуть Україні досягти зовсім іншого рівня економічного розвитку, принесуть прозорість і відкритість роботі уряду і допоможуть впровадженню таких необхідних реформ в найкоротші терміни", - сказав Абрамавічус.

Наталія Яресько більше 20 років працює в Україні над залученням і управлінням іноземними інвестиціями. Користується довірою як в українському бізнес-середовищі, так і у міжнародних інвесторів. Яресько отримала ступінь магістра в області державної політики в Harvard University Kennedy School of Government. "Я виросла в українській родині в США, але вже більше двадцяти років живу і працюю в Україні. Я з гордістю прийму громадянство України, тому що вона завжди в моєму серці, в моїй роботі і моїй родині. Я вдячна за можливість служити народу України" , - сказала вона.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини