RU

Кандидата в депутати та екс-журналістку Чорновіл побили на окрузі

06.10.2012, 15:41
Кандидата в депутати та екс-журналістку Чорновіл побили на окрузі - Фото
Тетяна Чорновіл (фото - персональна сторінка в Facebook)

Колишню журналістку і кандидата в депутати Тетяну Чорновіл побили при спробі з'ясувати походження фальшивих листівок, розповсюджуваних невідомими.

Чорновіл розповіла, що на 120-му окрузі у Львівській області, в якому вона балотується, було випущено 100 тисяч фальшивих листівок нібито від її імені з проханням перерахувати гроші на її виборчу кампанію на невідомий їй рахунок, передає Українська правда.

Кандидат у нардепи дізналася, що в селі Мшана Городоцького району з трьох автомобілів роздають ці листівки і поїхала туди.

На під'їзді до села назустріч їй виїхали ці три машини. Вона зупинилася, щоб з'ясувати ситуацію, підійшла до найближчої машині і побачила в ній листівки. Тоді кандидат вирішила сісти в цю машину, щоб затримати зловмисників, поки її помічник викличе міліцію. "У машині мене почали бити й душити. Я стою вся в крові. Потім мене викинули з машини, а помічника вдарили обличчям об капот і поїхали", - розповіла Чорновіл.

Коли на місце події прибула міліція, повз них проїхав автомобіль, в якому сиділи люди, схожі, за її словами, на тих, які роздавали листівки. Міліція зупинила цю машину, і в ній виявилися такі ж листівки. Однак ці люди кажуть, що їм просто дали по 50 гривень, щоб вони роздали листівки.

Чорновіл зазначає, що люди, які її били, говорили російською, що нехарактерно для Львівської області. Зате затримані - львів'яни. Журналіст підозрює, що їх спеціально послали на місце події, щоб вони "прийняли удар" на себе.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини