RU

Кандидатів на позбавлення мандата в Раді більше немає, - спікер

14.03.2013, 17:36
Кандидатів на позбавлення мандата в Раді більше немає, - спікер - Фото
Володимир Рибак

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак не отримував подань щодо дострокового позбавлення депутатських повноважень депутатів-сумісників. Про це він сказав на прес-конференції в четвер у Запоріжжі.

"Ні, інших заяв, слава Богу, немає", - зазначив спікер, нагадавши, що Вищий адміністративний суд України раніше позбавив за сумісництво депутатських повноважень
Сергія Власенка (Батьківщина) та Андрія Веревського (Партія регіонів).

"Інше вже - справа Центральної виборчої комісії. Це питання не Верховна Рада розглядає", - зазначив Рибак.

Нагадаємо, сьогодні президент
Віктор Янукович заявив, що вважає законним позбавлення Власенка мандата і що долю захисника Юлії Тимошенко можуть повторити інші сумісники.

У березні Вищий адміністративний суд України задовольнив позов спікера Ради і позбавив Власенка депутатських повноважень. Рішення ВАСУ є отаточним і перегляду не підлягає. Суд дійшов висновку, що, захищаючи Тимошенко, депутат виконував функції адвоката. Опозиція впевнена - незабаром Власенка заарештують. Екс-депутат не вірить, що судді, які забрали мандат, дозволять його йому повернути, однак збирається пройти всі можливі юридичні процедури всередині країни до кінця - для цього він просить суддів ВАСУ дозволити перегляд їх же рішення у Верховному суді України.

За матеріалами
Інтерфакс-Україна

Досьє на Володимира Рибака

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини