RU

Кандидат у мери Василькова: Мене рано називати збитим льотчиком

07.05.2013, 15:09
Кандидат у мери Василькова: Мене рано називати збитим льотчиком - Фото
Сергій Сабов
Про це він заявив учора в ефірі телеканалу ТВі. "Ми будемо наполягати на скасуванні цього рішення, тому що воно порушує мої особисті конституційні права - я маю право балотуватися на посаду міського голови", - зазначив Сабов.

Кандидат зазначив, що формальним приводом для відмови в реєстрації стало зволікання місцевих органів Мін'юсту, які не реєструють зміни в керівництві місцевого відділення партії УДАР, яка висунула кандидата. Крім того, місцевий осередок партії вирішив звернутися до правоохоронних органів з питання фальсифікації партійних документів. Як пояснив Сабов, "люди, які раніше були членами партії УДАР і яких ми виключили з лав партії за несумісну з ударівським статутом роботу, зараз, використовуючи брудну технологію, створили клон партії УДАР".

"Є питання щодо друку обласної організації, так як, за словами Олега Великіна, який очолює обласну організацію, ні на одному документі, крім подання на мене (подання до територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатом у мери від УДАРу, - ред.), ця печатка не ставилася ", - сказав Сабов.

Сабов нагадав, що домовленість про те, що виступить єдиним опозиційним кандидатом у мери Василькова, була закріплена між партіями УДАР, Батьківщина і Свобода на обласному рівні. "Сьогодні єдиний кандидат має всі шанси перемогти у Василькові: протестний електорат - десь 70%, судячи з останніх виборів. Тому зрозуміло, що іншого шляху у васильковской влади немає, окрім як спробувати збити. Як про мене там кажуть: Сабов вже збитий льотчик. Але поки що не дочекаються", - сказав Сабов.

Нагадаємо, вибори мера 37-тисячного Василькова Київської області мають відбутися 2 червня. 5 листопада 2012 повноваження міського голови Сергія Іващенка були припинені за його власним бажанням. Повноваження мера виконує секретар Васильківської міськради. Єдиним кандидатом від опозиції висунутий депутат Васильківської міськради Сабов. Кандидат від Партії регіонів - голова місцевої райдержадміністрації Володимир Сабадаш.

Вчора опозиційна партія Батьківщина у відповідь на відмову тервиборчкому зареєструвати Сабова кандидатом у мери заявила, що за рішенням стоїть Партія регіонів і Адміністрація президента.

Раніше в партії УДАР заявили, що українська влада у Василькові створила "клон" УДАРу, який висунув фальшивого кандидата від партії на виборах мера Василькова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини