RU

Кандидат у мери Києва від опозиції буде тільки один, - депутат

21.03.2013, 16:59
Кандидат у мери Києва від опозиції буде тільки один, - депутат - Фото
Леонід Ємець (фото - особиста сторінка в Facebook)
Кандидат від опозиції на виборах мера Києва буде тільки один - узгоджений висуванець Батьківщини, УДАРу и Свободи, сказав ЛІГАБізнесІнформ народний депутат із фракції Батьківщини Леонід Ємець.

Він упевнений, що на вибори в Києві "опозиція піде єдиною командою". "Буде єдиний кандидат у мери і будуть узгоджені в усіх округах кандидати в депутати Київради", - сказав Ємець.

За його словами, ситуація, коли на вибори піде кілька кандидатів, неможлива. "Буде один узгоджений кандидатів і деяку кількість провокаторів", - говорить опозиціонер.

Нагадаємо, раніше депутати провалили голосування з виборів в цілому. Регіонали казали, що готові проголосувати вибори тільки в першому читанні. Опозиція наполягла на своєму. У підсумку вибори 2 червня в цілому підтримали лише 179 депутатів. При цьому участі в голосуванні не взяли 23 опозиціонера. У підсумку опозиція погодилася на сценарій регіоналів, проголосувавши вибори лише в першому читанні. Таким чином, спочатку свою думку щодо виборів дасть КСУ, потім Рада буде приймати рішення остаточно - як і планували регіонали.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини