RU

Канали Пінчука не показали репліку Пукача про Кучму

30.01.2013, 15:50
Канали Пінчука не показали репліку Пукача про Кучму - Фото
Леонід Кучма та Віктор Пінчук
Телеканали ICTV, СТБ і Новий канал проігнорували заяву колишнього головного управління кримінального розшуку МВС України Олексія Пукача про те, що про мотиви вбивства Георгія Гонгадзе слід питати у екс-президента Леоніда Кучми і голови його адміністрації Володимира Литвина, пише Телекритика.

Нагадаємо, що вчора суддя у справі про вбивство Гонгадзе поставила запитання засудженого до довічного ув'язнення Пукачу, чи зрозумілий йому вирок, на що екс-генерал відповів: "Вирок буде зрозумілий, тільки коли поруч зі мною опиняться Кучма і Литвин". "Я все говорив у ході слідства і під час суду. Але правду в цьому залі хотів знати тільки Федур (адвокат Лесі Гонгадзе, - ред.). Ні Мельниченко (обіймав посаду співробітника Держохорони, - ред.) з Америки, ні Піскун (займав посаду генпрокурора, - ред.), а тільки Федур. Тому запитайте про мотиви вбивства у Литвина і Кучми", - сказав Пукач, якого процитував кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сенсаційну заяву Пукача, зазначає Телекритика, показав Інтер, 1+1, ТРК Україна, Перший національний, а також 5 і 24 канали. Більш того, Інтер показав також синхрон адвоката Мирослави Гонгадзе Валентини Теличенко, яка заявила, що суд вказав на прізвище колишнього міністра Кравченка, але не вказав двох інших осіб - Кучму і Литвина, "які, слава Богу, живі, яких потрібно допитати".

Однак канали, які належать групі Віктора Пінчука в своїх сюжетах обмежилися лише згадкою ролі екс-голови внутрішніх справ Юрія Кравченка в цій справі.

Шеф-редактор Репортера на Новому каналі Михайло Шаманов відзначив, що синхрон Пукача не використовували через те, що знімальній групі каналу не вдалося потрапити в зал засідань, тому матеріал зробили з того, що вдалося взяти у колег.

Нагадаємо, що ICTV, СТБ і Новий канал входять у фінансово-промислову групу Інтерпайп, якою володіє Віктор Пінчук. Дружина бізнесмена - Олена Пінчук (очолює благодійний фонд АнтиСНІД) - дочка екс-президента Леоніда Кучми. На думку спостерігачів, бізнесмен примножив свої статки і став дуже впливовою фігурою в Україні багато в чому завдяки настільки знатним родичам.

Досьє на Віктора Пінчука

Досьє на Олексія Пукача

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини