RU

Канал TВi закриває брудні телеформати

24.04.2013, 10:28
Канал TВi закриває брудні телеформати - Фото
599e8ab499d91fb637c1b98ada9ab5eb.jpg
З сьогоднішнього дня, 24 квітня, канал TВi вирішив відмовитися від трансляції в нічному ефірі еротичних вікторин Клуб еротики і Клубнички, які були повернуті в ефір попереднім керівництвом і викликали відторгнення і неприйняття значної частини глядацької аудиторії.

Також канал TВi вирішив відмовитися від видачі в ефір під час трансляції програм власного виробництва СМС-чатів, які нерідко ставали майданчиком для взаємних образ і грубих сварок між анонімними кореспондентами, повідомляє прес-служба ТВі

"Ми введемо нові інтерактивні технології спілкування з глядачами, але бруду, закамуфльованого під сумнівні засоби заробітку, в ефірі нашого каналу бути не повинно", - заявив директор ТВі Артем Шевченко.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ з зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою

Досьє на Артема Шевченко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини