Канал NewsOne перевіряють через політичну рекламу

16.09.2016, 15:31
Канал NewsOne перевіряють через політичну рекламу - Фото
Євген Мураєв і Вадим Рабинович (фото - facebook.com/vadim.rabinovich)
Нацрада з питань телерадіомовлення призначила перевірку каналу NewsOne через трансляцію реклами. Таке рішення було прийнято на засіданні Нацради 15 вересня, передає прес-служба.

"15 вересня Національна рада призначила позапланову перевірку ТОВ "Новини 24 години" (логотип NewsOne) через трансляцію реклами однієї з політичних партій, що може суперечити чинним законодавчим нормам", - сказано в повідомленні.

Провівши вибірковий моніторинг в період з 5 по 11 серпня 2016 регуляторний орган зафіксував в часовому проміжку з 17:00 до 23:00 в ефірі телеканалу NewsOne вихід політичної реклами партії "За життя" загальним обсягом - 36 хвилин 42 секунди.

Ця реклама була відокремлена від інших програм і на початку, і в кінці словами "політична реклама". Визначення відповідного терміну наводиться у виборчому законодавстві, і це визначення пов'язане з поняттям "передвиборна агітація".

Ведення ж передвиборної агітації поза виборчим процесом має ознаки дій, заборонених законом про місцеві вибори та про вибори народних депутатів.

При відсутності виборчого процесу в Україні розміщення реклами, в тому числі політичних партій, має відбуватися на загальних підставах.

У компанії призначена позапланова перевірка.

Рішення буде прийматися після ретельного вивчення всіх нюансів цього питання.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина