08.06.2018, 12:34

Канада збільшить розмір військової допомоги Україні

Канада збільшить розмір військової допомоги Україні - Фото
Хардж Сінгх Сейджжан і Степан Полторак (фото - mil.gov.ua)

Міністр національної оборони Канади сказав, що задоволений тим, як проходять тренінги військових ЗСУ за участю канадських інструкторів

Реклама
Реклама

Канада збільшить розмір допомоги Україні. Про це повідомив міністр національної оборони Канади Хардж Сінгх Сейджжан, передає прес-служба Міноборони України.

Міністр відзначив прогрес у реформуванні українського оборонного відомства і додав, що задоволений тренінгами українських військових, які проводять канадські інструктори.

"Канада продовжить підтримувати Україну і збільшить розмір допомоги. (...) Упевнений, нам необхідно продовжувати і розширювати можливості співпраці, йти далі і удосконалювати можливості Збройних Сил України", - сказав Сейджжан на зустрічі з українським міністром Степаном Полтораком.

Наприкінці травня цього року канадські консерватори запропонували федеральному уряду надати Україні військове обладнання на суму $ 9,5 млн.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама