RU

Канівець пояснив, чому вийшов з фракції Батьківщина

04.04.2013, 14:32
Канівець пояснив, чому вийшов з фракції Батьківщина - Фото
Олег Канівець
Народний депутат Олег Канівець заявив, що вийшов з фракції Батьківщина тому що керівники не прислухалися до його думки, але в той же час підкреслив, що не збирається переходити до фракції більшості.

"Я дійсно написав заяву про вихід з депутатської фракції ВО Батьківщина. Це було нелегке рішення. Але іншого вибору керівництво фракції - Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов - мені не залишили. Я неодноразово намагався достукатися до партійних лідерів. Але мене ніхто не хотів чути. Втім як і багатьох інших моїх колег депутатів.
Можу запевнити, що ні за яких обставин я не приєднаюсь до парламентської більшості, до владної команди. Я залишаюся опозиційним політиком - в опозиції до Януковича і до його команди. На відміну від сина і батька Табалових, я тушкою не буду. Я буду голосувати за всі законодавчі ініціативи опозиційних політичних сил. На сьогоднішній день я - позафракційний депутат, який і надалі буде відстоювати інтереси виборців свого округу", - йдеться в заяві Канівця.

Канівець також зазначив, що протягом всієї виборчої кампанії проти нього в окрузі №126 працював народний депутат, член депутатської фракції БЮТ-Батьківщина у Верховній Раді України VI скликання Віктор Швець. "Його діяльність була повністю спрямована на дискредитацію мене як кандидата в народні депутати", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні на альтернативному пленарному засіданні Верховної Ради на вулиці Банковій, в будівлі комітетів парламенту, спікер  Володимир Рибак заявив, що депутати Олег Канівець, Віталій Немилостивий, Роман Стаднійчук та Ігор Скосар вийшли з фракції ВО Батьківщина відповідно до персонально поданих заяв.

Лідер фракції Арсеній Яценюк пізніше заявив, що вихід з фракції чотирьох депутатів не відповідає дійсності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини