Кальюлайд першою з глав іноземних держав відвідає Донбас

Кальюлайд першою з глав іноземних держав відвідає Донбас - Фото
Керсті Кальюлайд і Петро Порошенко (фото - прес-служба президента)
22.05.2018, 14:04

Президент Естонії стане першою з глав іноземних держав, яка відвідає звільнену від бойовиків частину Донецької та Луганської областей

Президент Естонії Керсті Кальюлайд, яка перебуває з візитом в Україні, першою з глав іноземних держав відвідає Донбас. Про це написав у  Twitter  прес-секретар президента Святослав Цеголко.

 "Президент Естонії стане першим главою іноземної держави, яка відвідає звільнену від російських загарбників частина Донбасу", - написав Цеголко.

Кальюлайд прибула до Києва 22 травня вранці і проводить переговори з президентом Петром Порошенком. Вона також зустрінеться з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, віце-прем'єром Іванною Климпуш-Цинцадзе і спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм.

23 травня Кальюлайд відвідає Національне антикорупційне бюро України. У НАБУ її ознайомлять з особливостями роботи установи, а також відбудуться зустрічі з керівниками структурних підрозділів та участь в тренінгу, організованому для співробітників Національного бюро естонськими експертами.