RU

Екс-інвестор ТВі: Я винен перед Яценюком за Княжицького

25.04.2013, 16:03
Екс-інвестор ТВі: Я винен перед Яценюком за Княжицького - Фото
Костянтин Кагаловський
Про це сказав колишній інвестор телеканалу ТВі Костянтин Кагаловский на прес-конференції в Києві.

"Для мене виглядала сюрпризом роль Миколи Княжицького в цій історії. Тут я вам повинен чесно сказати, що в якомусь сенсі я винен перед Батьківщиною і Арсенієм Петровичем Яценюком, оскільки я Княжицького їм рекомендував як порядну людину. У якомусь сенсі я їх підставив, за що мені дуже прикро ", - сказав Кагаловський.

"Я б не дуже хотів би на цю тему міркувати окремо. Але життя показало, що коли почали говорити про комерційний конфлікт - а це конфлікт політичний, це очевидно - завжди є десь щось таке комерційне. І моє відчуття в тому, що коли деякі товариші дізналися, що ми зібралися проводити аудит на каналі, і стали проявлятися якісь речі, що стосуються колишнього гендиректора, то однією з мотивацій (нових власників, - ред.) було захопити офіс і документи, щоб вони зникли, щоб приховати все, що відбувалося. Я думаю, про це не сказати не можна", - сказав Кагаловський.

"Я втомився від Колиної брехні. Коли людина бреше, мені ліньки сперечатися", - додав він.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ з зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Досьє на Костянтина Кагаловського

Досьє на Олександра Альтмана

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини