Екс-інвестор ТВі: Я винен перед Яценюком за Княжицького

25.04.2013, 16:03
Екс-інвестор ТВі: Я винен перед Яценюком за Княжицького - Фото
Костянтин Кагаловський

Костянтин Кагаловський повідомив, що на ТВі планувався аудит. За його версією, тому Микола Княжицький зробив спробу захоплення офісу та документів

Про це сказав колишній інвестор телеканалу ТВі Костянтин Кагаловский на прес-конференції в Києві.

"Для мене виглядала сюрпризом роль Миколи Княжицького в цій історії. Тут я вам повинен чесно сказати, що в якомусь сенсі я винен перед Батьківщиною і Арсенієм Петровичем Яценюком, оскільки я Княжицького їм рекомендував як порядну людину. У якомусь сенсі я їх підставив, за що мені дуже прикро ", - сказав Кагаловський.

"Я б не дуже хотів би на цю тему міркувати окремо. Але життя показало, що коли почали говорити про комерційний конфлікт - а це конфлікт політичний, це очевидно - завжди є десь щось таке комерційне. І моє відчуття в тому, що коли деякі товариші дізналися, що ми зібралися проводити аудит на каналі, і стали проявлятися якісь речі, що стосуються колишнього гендиректора, то однією з мотивацій (нових власників, - ред.) було захопити офіс і документи, щоб вони зникли, щоб приховати все, що відбувалося. Я думаю, про це не сказати не можна", - сказав Кагаловський.

"Я втомився від Колиної брехні. Коли людина бреше, мені ліньки сперечатися", - додав він.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників. Це супроводжувалося скандалом. Інвестора каналу Костянтина Кагаловського поставили до відома, що він більше не зв'язаний з каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Також звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї цю посаду зайняв Артем Шевченко. Як доказ законності рішень прес-служба розмістила документ з зборів каналу. Шевченко внесений до держреєстру як правомочний директор ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Однак сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Частина журналістів каналу підтримала Кагаловського і вирішила не виходити в ефір.

Досьє на Костянтина Кагаловського

Досьє на Олександра Альтмана

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!