RU

Кадрова хвиля: Захарченко почистив МВС в областях

20.11.2012, 14:18
Кадрова хвиля: Захарченко почистив МВС в областях - Фото
Віталій Захарченко

Зокрема, генерал-лейтенант міліції Коряк Валерій Володимирович призначений начальником Головного управління МВС в Києві. До цього він очолював Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю.

Генерал-майор міліції Лазарєв Анатолій Анатолійович призначений начальником управління МВС у Житомирській області. До цього він керував Головним штабом МВС.

Генерал-майор міліції Сало Олег Михайлович призначений начальником управління МВС в Івано-Франківській області. До цього він обіймав посаду першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС.

Генерал-майор міліції Варцаба Василь Миколайович призначений начальником управління МВС у Закарпатській області. До цього він керував управлінням МВС в Івано-Франківській області.

Генерал-майор міліції Русин Віктор Павлович призначений начальником управління МВС у Вінницькій області. Цим же наказом він звільнений з посади начальника управління МВС у Закарпатській області.

Генерал-майор міліції Просолов Олександр Анатолійович призначений начальником управління МВС на Донецькій залізниці. До цього він керував управлінням МВС України в Житомирській області.

Полковник міліції Мазан Валерій Борисович призначений начальником Головного управління МВС у Київській області. Попереднім місцем його роботи була посада заступника начальника Головного управління МВС у Дніпропетровській області - начальника кримінальної міліції.

Полковник міліції Поготов Сергій Миколайович призначений начальником управління МВС у Севастополі. До цього він керував Департаментом громадської безпеки МВС.

Полковник міліції Демидов Олександр Миколайович призначений начальником управління МВС у Чернівецькій області. До цього він обіймав посаду начальника Управління МВС на Львівській залізниці.

Полковник міліції Терещук Олександр Дмитрович призначений начальником управління МВС у Волинській області. До цього він керував Управлінням по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС.

Полковник міліції Дитюк Володимир Зіновійович призначений начальником управління МВС на Львівській залізниці. Попереднім місцем його роботи була посада першого заступника начальника Головного штабу МВС.

Крім того, полковник міліції Шкільний Олег Михайлович призначений начальником управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС. Також генерал-лейтенант міліції Олексій Крикун призначений начальником Департаменту громадської безпеки МВС.

Ряд керівників ГУМВС-УМВС залишені в розпорядженні міністра внутрішніх справ:

генерал-лейтенант міліції Сапко Костянтин Васильович, колишній начальник Головного управління МВС в Київській області;

генерал-майор міліції Мечетной Олександр Іванович, колишній начальник управління МВС на Донецькій залізниці;

генерал-майор міліції Нонік Валерій Вікторович, колишній начальник управління МВС у Вінницькій області;

генерал-майор міліції Топчій Василь Васильович, колишній перший заступник начальника Головного слідчого управління;

генерал-майор міліції Харабара Микола Дмитрович, колишній начальник управління МВС у Чернівецькій області.

Досьє на Віталія Захарченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини