RU

Кадиров про фото з Уруським: До вчорашнього дня уявлення не мав, хто він такий

22.02.2021, 19:43
Кадиров про фото з Уруським: До вчорашнього дня уявлення не мав, хто він такий - Фото
Рамзан Кадиров (Фото: Олексій Нікольский/ЕРА)

Глава Чечні  Рамзан Кадиров заявив, що не знав, хто такий  Олег Уруський, якого сфотографували поруч із ним на військовій виставці IDEX 2021 Абу-Дабі, а "знав би – не підпустив". Про це Кадиров написав у Telegram.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Увесь цей галас висмоктаний із пальця і ​​не вартий виїденого яйця. Хотів би звернутися до тих, хто роздув цей скандал: не займайтеся дурницями! До вчорашнього дня я уявлення не мав, хто такий Уруський. Знав би – не підпустив. Підійти і, тим більше, потиснути руку таким людям вважаю для себе неприйнятним", – написав Кадиров.

  • Сьогодні прем'єр-міністр  Денис Шмигаль виклав у Facebook фото, на якому поруч ідуть міністр стратегічних галузей економіки Олег Уруський і Кадиров, і вимагав від міністра пояснень.
  • Уруський пояснив, що порядок, у якому будуть іти глави національних делегацій на відкритті військової виставки IDEX 2021, визначають організатори в ОАЕ. За його словами, було застосовано практику, за якою особисті гості правлячої сім'ї розміщувалися в алфавітному порядку. Уруський підкреслив, що не збирається спілкуватися з Кадировим, а українська делегація звернула увагу організаторів на цей інцидент і заявила про неприйнятність подібних ситуацій у майбутньому.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини