RU

Кабмін ввів нові карантинні обмеження з 19 грудня: список

14.12.2020, 17:24
Кабмін ввів нові карантинні обмеження з 19 грудня: список - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів опублікував список нових карантинних обмежень, що почнуть діяти з 19 грудня.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Зокрема нові обмеження забороняють:

– Проведення в навчальних закладах масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей із більш ніж однієї групи/класу та в присутності відвідувачів.

– Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій.

– Прийом відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї людини на 10 кв м.

– Робота громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки і замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч із 31 грудня на 1 січня роботу ресторанів і кафе буде дозволено до 01:00.

– Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї людини на 5 кв м; на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 м між присутніми.

Обмеження, що продовжують діяти без змін (забороняється):

– Перебування в громадському транспорті та громадських місцях без одягненої маски, а також перебування на вулиці без документів, що засвідчують особу.

– Самовільне залишення місця ізоляції або обсервації.

– Проведення масових культурних ( зокрема концертів), спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів, в яких беруть участь понад 20 осіб і не дотримана дистанція в 1,5 м між учасниками (виняток: офіційні та професійні спортивні заходи без глядачів , іспити для нотаріату та заходи, необхідні для забезпечення роботи органів влади).

– Робота кінотеатрів і установ культури з наповненістю понад 50% місць одного залу.

– Перевезення в пасажирському транспорті більшого числа пасажирів, ніж кількість сидячих місць (крім метро).

– Проведення дискотек, робота нічних клубів і закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

– Розміщення в закладах харчування понад чотири повнолітніх особи за столом і якщо відстань між столами менше двох метрів.

– Робота суб'єктів господарювання, в яких працівники не забезпечені масками, не нанесено маркування дистанції між клієнтами в 1,5 метра, а відвідувачі не мають правильно одягнених засобів індивідуального захисту.

– Перетин кордону іноземцями без наявності поліса страхування (з окремими винятками).

– Діяльність установ із розміщення (крім готелів, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю, санаторно-курортних установ).

– Відвідування навчальних закладів групами понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

– Відвідування навчальних закладів в разі, коли на самоізоляції є близько 50% учнів і персоналу закладу.

– Проведення планових заходів щодо госпіталізації (крім паліативної допомоги, допомоги при пологах, новонародженим, лікування онкохворих, високоспеціалізованої (третинної) медичної допомоги та іншої невідкладної медичної допомоги).

– Робота спортивних залів і фітнес-центрів, якщо в них знаходяться більше однієї людини на 20 кв м.

– Відвідування пунктів (місць) тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, а також пунктів розміщення біженців.

– Перетин КПВВ на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО і Криму іноземцями без наявності поліса страхування (з окремими винятками).

– Відвідування сторонніми особами установ соцзахисту, в яких знаходяться окремі категорії громадян (літні люди, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями та інше).

9 грудня Кабінет міністрів продовжив дію карантину до 28 лютого, а також затвердив посилення обмежень у період із 8 до 24 січня включно.

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини