RU

Кабмін знайшов заміну Лутковській в Європейському суді

25.04.2012, 14:27
Кабмін знайшов заміну Лутковській в Європейському суді - Фото
Назар Кульчицький (фото - minjust.gov.ua)
Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини призначений Назар Кульчицький. Таке рішення сьогодні, 25 квітня, на своєму засіданні прийняв Кабінет міністрів.

Як повідомляє прес-служба Мін'юсту, кандидатура Кульчицького була внесена на розгляд Кабміну "з урахуванням високої кваліфікації претендента і наявністю значного досвіду роботи у відповідній сфері". На момент призначення Кульчицький працював керівником секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини. В системі Мін'юсту питаннями Євросуду він займався з 2004 року.

31-річний Кульчицький закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю міжнародник-юрист та правознавство (юрист). Вільно володіє англійською мовою.

Нагадаємо, посада урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини звільнилася 24 квітня 2012 року в результаті обрання Валерії Лутковської уповноваженим Верховної Ради з прав людини. Опозиція оскаржує результати таємного голосування за її кандидатуру і обіцяє, що Лутковська не прийме присягу омбудсмена, поки парламент не перевірить законність її обрання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини