Кабмін збільшив посадовий оклад прем'єра на 25%

14.12.2015, 12:39
Кабмін збільшив посадовий оклад прем'єра на 25% - Фото
Фото: dyvys.in

З 1 грудня посадовий оклад прем'єр-міністра України підвищили до 34,5 тисяч гривень

Кабмін збільшив оклад прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка  на 25% до 34,45 тис. гривень з 1 грудня. Про це йдеться в постанові уряду "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів" № 1013.

"У межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій підвищуються на 25% посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців, розміри яких затверджені", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, дане підвищення стосується, посадового окладу прем'єр-міністра, який був встановлений розпорядженням президента №22 від 8 січня 1992 року в розмірі 20 мінімальних заробітних плат (на даний момент тисячі 378 гривень).

Раніше в Кабміні розкрили зарплату Яценюка: прем'єр за червень заробив 6 тисяч 681 гривню, з яких посадовий оклад склав 4 тисячі 980 гривень.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации