RU

Кабмін України буде платити Росії борг ЄЕСУ, - рішення суду

21.01.2013, 11:54
Кабмін України буде платити Росії борг ЄЕСУ, - рішення суду - Фото
536734f8ba6c0000a382bfbac0a7343c.jpg
Вищий Господарський суд України відхилив касаційну скаргу Кабінету Міністрів і залишив у силі постанову Апеляційного господарського суду Києва про виплату урядом боргів корпорації ЄЕСУ перед Міноборони РФ. На сьогоднішній день суть спору становить 3 239 652 269 грн.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході сьогоднішнього засідання представник Кабінету Міністрів України Лариса Ковтун попросила колегію суддів відхилити позов Міноборони РФ в повному обсязі.

Ковтун підкреслила, що в суди попередніх інстанцій при розгляді справи дійшли до неправильного висновку, вирішивши, що листи прем'єр-міністра Павла Лазаренка є гарантійними листами Уряду. "Рішення Кабінету Міністрів України приймаються колегіально, а ці листи - просто інформативні, це не нормативні документи", - підкреслила вона.

Ковтун попросила відхилити рішення Госпсуду Києва та Апеляційного госпсуду у цій справі і прийняти нове рішення, яким позов Міноборони відхилити в повному обсязі.

Крім цього, представник Держказначейства України Наталія Мавріна зазначила, що при розгляді справи в судах попередніх інстанцій були неправомірно застосовані статті про рядки давності. На її думку, термін позовної давності у справі про борги ЄЕСУ закінчився в 2005 році, що є підставою для відхилення позову Міноборони РФ.

У свою чергу представники Міністерства оборони РФ вважають попередні рішення правомірними і просять залишити їх у силі.

Заслухавши думки сторін і порадившись, суд відмовив у задоволенні касації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини