RU

Кабмін створив Національне антикорупційне агентство

18.03.2015, 16:32
Кабмін створив Національне антикорупційне агентство - Фото
Павло Петренко
Кабінет міністрів України створив Національне антикорупційне агентство. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"У компетенцію уряду входить реалізація закону про запобігання корупції та створення превентивного органу - Національного антикорупційного агентства. Сьогодні уряд прийняв рішення про створення Національного антикорупційного агентства. Цей проект був внесений Міністерством юстиції, це перший крок", - сказав він.

Петренко сподівається, що наступного тижня Верховна Рада проголосує за пакет актів уряду про проведення конкурсу на керівні посади комісії, регламент конкурсної комісії та формування громадської ради при антикорупційному агентстві.

"Нагадаю, що закон про протидію корупції набирає чинності тільки з 25 квітня, але за нашою ініціативою уряд отримав можливість провести всі підготовчі дії, необхідні для того, щоб агентство запрацювало з перших днів, провести процедури ще до вступу в силу закону", - сказав Петренко.

Петренко уточнив, що в Україні будуть діяти два антикорупційних органа: правоохоронний і силовий - Національне антикорупційне бюро, до компетенції якого входитиме розслідування корупційних злочинів, і цивільний, превентивний - Національне антикорупційне агентство, який знаходиться в структурі Кабміну і основним завданням якого буде формування електронної системи декларування доходів державними службовцями.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини