RU

Кабмін пропонує ліквідувати господарські суди

13.10.2014, 13:31
Кабмін пропонує ліквідувати господарські суди - Фото
b45d443e81f5d41c487da82b2697245a.jpg
Кабінет міністром України пропонує ліквідувати господарські суди із загальної структури судової системи. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, коментуючи запропонований до обговорення законопроект про судоустрій і статус суддів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Яценюка, господарські суди за обсягом фінансування йдуть практично на рівні із судами загальної юрисдикції. При цьому навантаження на них складає всього 3% від загального обсягу справ, які розглядаються судами.

"На думку уряду, яку ми зараз висловлюємо, господарські суди мають бути ліквідовані і цю функцію повинні виконувати суди загальної юрисдикції... Щоб в тому числі і через зміну в Конституції об'єднати і господарські, і адміністративні суди в вертикалі судів загальної юрисдикції, де верховний суд України був би основним і ключовим інститутом у судовій гілці влади", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини