RU

Кабмін продасть половину своїх автомобілів, аукціон буде в червні

02.04.2014, 13:01
Кабмін продасть половину своїх автомобілів, аукціон буде в червні - Фото
Автопарк секретаріату Кабінету міністрів
Аукціон з продажу автопарку секретаріату Кабінету міністрів відбудеться орієнтовно в червні. На продаж буде виставлено 71 автомобіль. Про це на брифінгу повідомив міністр Кабміну Остап Семерак.

"Більше 180 одиниць техніки знаходяться тут (в гаражах секретаріату Кабміну, - ред.). Більше 140 одиниць - це легковий автотранспорт, а інше - спеціальний. Ми вирішили продати 50 відсотків... Ми хочемо провести всі процедури, максимально відкрито, щоб українське суспільство мало максимум інформації про те, яке майно продається, кому і за скільки... Ми сподіваємося, що аукціон буде проведений, за попередньою графіком, у першій половині червня, з подальшим оформленням документів і перерахунків коштів до державного бюджету", - сказав Семерак, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Семерака, крім продажу авто, Кабмін розраховує заощадити і на бензині: торік на паливо було витрачено майже 9,42 млн.грн., цього року буде куплено на 3,2 млн.

В автопарку секретаріату Кабміну залишаться близько 40 спеціалізованих авто - сміттєвози, збиральна техніка, бульдозер, поливальні машини, вантажівки, додав директор Хозайственно - фінансового департаменту Кабінету міністрів Віктор Вакараш.

Крім того, продажу не підлягають 20 автомобілів, що обслуговують іноземні делегації. "Ми повинні виконувати відповідні процедури. Приїжджають до нас різні делегації, є стандарти і алгоритми, яка кількість авто і якого класу повинні обслуговувати ту чи іншу делегацію, залежно від того, хто приїжджає - президент, прем'єр, міністри чи громадські організації. Цього вимагає міжнародний протокол. І протокольні автомобілі є у всьому світі", - зазначив він, додавши, що до"дипломатичноо боксу" відносяться великі автобуси, Mercedes, мікроавтобуси Volgswagen і т.д.

В автопарку Кабміну залишаться також два автобуси для перевезення обслуговуючого персоналу. Наймолодший автомобіль автогаража Кабміну - 2008 року, найстаріший - 1971-го.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини