RU

Кабмін підготував пропозиції щодо персональних санкцій проти РФ

12.09.2014, 13:48
Кабмін підготував пропозиції щодо персональних санкцій проти РФ - Фото
bbd289cbf84015894285323e503cf470.jpg
Кабінет міністрів України на своєму засіданні 11 вересня схвалив пропозиції до Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування персональних санкцій у зв'язку з агресією Росії проти України. Як в п'ятницю повідомляє прес-служба уряду, 12 вересня набув чинності закон про санкції.

У повідомленні говориться, що пропозиції Кабміну стосуються заборони в'їзду на територію України особам-громадянам РФ та інших держав, блокування активів юридичних осіб та заборони виведення капіталу за межі України юридичним особам-резидентам Росії державної форми власності та юридичним особам, частка статутного капіталу якого знаходиться в власності РФ, які підтримали військову агресію по відношенню до України, тероризм і окупацію частини території України.

В пропозиціях міститься пункт про припинення видачі дозволів і ліцензій на ввезення в Україну з РФ грошових знаків української національної валюти. Також Кабмін запропонував РНБО ввести заборону на здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб - резидентів РФ державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу якого знаходиться у власності РФ, а також інших суб'єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з Росії, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливо, що підтверджено Міністерством економіки та розвитку.

Урядом запропоновано також заборонити участь у приватизації, укладанні нових договорів оренди державного майна України резидентам РФ та особам, які прямо або побічно контролюються резидентами РФ або діють в їх інтересах.

Крім того, пропозиції стосуються введення додаткових заходів у сфері екологічного, санітарного, фітосанітарного та ветеринарного контролю щодо російських харчових продуктів, товарів легкої промисловості, косметичних виробів і побутової хімії, а також заборони передачі технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності резидентам РФ.

Пропозиції Кабміну тепер має розглянути РНБО і прийняти остаточне рішення, яке вводиться в дію указом президента.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини