Кабмін оголосив новий конкурс в антикорупційне агентство

28.12.2015, 18:27
Кабмін оголосив новий конкурс в антикорупційне агентство - Фото
71029aa3b8ea895e03e07c2cc5979d07.jpg
Кабінет міністрів оголосив новий конкурс на дві вакантні посади членів Національного агентства з питань протидії корупції (НАПКА). Відповідне розпорядження опубліковане на сайті уряду.

"Установити, що документи для участі в повторному конкурсі з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції можуть бути подані з 4 по 18 січня 2016 року", - йдеться в документі.

Раніше повідомлялося, що Кабмін і громадські організації домовилися провести повторний конкурс за складом конкурсної комісії, яка обиратиме керівництво Національного антикорупційного агентства.

Нагадаємо, 18 березня Кабінет міністрів створив Національне антикорупційне агентство. "До компетенції уряду входить реалізація закону про запобігання корупції та створення превентивного органу - Національного антикорупційного агентства. Сьогодні уряд ухвалив рішення про створення Національного антикорупційного агентства. Цей проект було внесено Міністерством юстиції, це перший крок", - сказав тоді міністр юстиції Павло Петренко.

Через кілька місяців антикорупційні громадські організації звинуватили Кабмін у тому, що його "кишенькові" організації обрали до конкурсної комісії, яка повинна вибирати керівництво агентства, підконтрольних уряду людей.

Читайте также: Хто може зателефонувати антикорупційному прокурору

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников