RU

Кабмін не фінансуватиме території, підконтрольні бойовикам

05.11.2014, 13:04
Кабмін не фінансуватиме території, підконтрольні бойовикам - Фото
Арсеній Яценюк
Окуповані території Донбасу потребують дотації в розмірі більше 30 млрд грн, але до моменту їх звільнення український бюджет не направлятиме туди кошти. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи сьогодні засідання уряду.

"Ми порахували баланс по територіях, які ми контролюємо, і по територіях, які знаходяться під контролем російських терористів. По Донецькій області території, які тимчасово під контролем терористів, вимагають дотацій з центрального українського бюджету 19,6 млрд грн. По Луганській області території, які знаходяться під тимчасовим контролем російських терористів, вимагають дотацій 14,6 млрд грн", - сказав Яценюк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи позицію уряду з цього питання, Яценюк попередив, що до того моменту, поки території Донецької та Луганської областей контролюватимуться терористами, центральний бюджет не відправлятиме туди кошти. "Уряд терористів фінансувати не буде, самозванців і пройдисвітів", - сказав він.

Яценюк зазначив, що всі пенсії, соціальні виплати та пільги жителям окупованого Донбасу продовжують нараховуватися. "Приберуть геть з території Донецької та Луганської областей російські терористи - ми невідкладно повернемо контроль над територією і виплатимо персонально кожній людині ту соціальну пільгу, на яку вона має право. Сьогодні платити кошти на ці території - це означає, що гроші не дійдуть до людей, їх вкрадуть російські бандити, і це не що інше, як пряма підтримка російського тероризму ", - зазначив прем'єр.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини