RU

Кабмін дав міліції права як при надзвичайному стані

22.01.2014, 16:57
Кабмін дав міліції права як при надзвичайному стані - Фото
ba25d50bae0025ffe81552ad59c761e3.jpg
Кабмін прийняв постанову про "Порядок проведення додаткових заходів безпеки громадян" №12 від 22 січня за підписом прем'єра Микола Азарова. Як наголошується в постанові, Порядок визначає механізм проведення органами внутрішніх справ "додаткових заходів, пов'язаних із забезпеченням прав і свобод людини і громадянина та нормального функціонування органів державної влади України".

"2.Органи внутрішніх справ у разі наявності інформації про можливі порушення громадського порядку, загрози вчинення екстремістських дій, порушення законодавства при проведенні зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій проводять такі додаткові заходи з метою забезпечення прав і свобод людини і громадянина та нормального функціонування органів державної влади України: тимчасове обмеження руху транспортних засобів на вулицях, дорогах, об'єктах (територіях); тимчасове обмеження доступу громадян на окремі ділянки місцевості та об'єкти", - йдеться в тексті.

По третє, як наголошується, додаткові заходи "не поширюються на жителів, працівників установ, підприємств, установ і організацій, службові транспортні засоби, транспортні засоби спеціалізованого та спеціального призначення і т.д.

"4.Додаткові заходи проводяться і припиняються за рішенням відповідного керівника органу внутрішніх справ. 5. Інформація про проведення додаткових заходів доводиться до відома населення", - резюмується в документі, опублікованому на сайті уряду.

Документ фактично дав міліції права як при надзвичайному стані.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини