RU

Кабміну Тимошенко залишилося працювати тиждень?

10.02.2010, 15:35

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман сподівається, що найближчим часом парламенту вдасться відправити уряд Юлії Тимошенко у відставку. До того ж нардеп передбачила, що це може статися наступного тижня.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Г.Герман уточнила: "Ми сподіваємося, що найближчим часом буде сформовано парламентську більшість, коаліцію. Уряд буде відправлений у відставку. Не будемо загадувати наперед, але це може статися наступного тижня (наступного тижня народні депутати будуть працювати у пленарному режимі, - ред.)".

У свою чергу, заступник глави Партії регіонів Борис Колесников заявивши, що офіційні перемовини про створення більшості регіоналів почнуть тільки після оголошення результатів виборів. Згідно із законом, це станеться до 17 лютого.

Нагадаємо, неофіційні перемовини про створення нової коаліції, за словами самих парламентаріїв, проходять щосили. Частіше говорять про коаліцію Партії регіонів і "Нашої Україні - Народної самооборони" (НУНС). У регіоналів - 172 депутатські мандати, у НУНС - 71. А 243 депутатів цілком досить для формування парламентської більшості, яка має становити мінімум 226 осіб.

Для того щоб фракція НУНС увійшла до коаліції, необхідне рішення більшості її членів, а це - 37 осіб. Завдання для регіоналів, що вирішується, але далеко не все інші НУНСівці будуть готові голосувати разом з новою більшістю. Тому для створення стабільної коаліції необхідно заручитися партнерством або Блоку Литвина (20 депутатів), або фракції Компартії (27).

Детальніше про це читайте у статті "Парламентська арифметик">>>


Вибори Президента Україні: підбірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини