RU

Кабмін звинувачує Тимошенко у брехні на зустрічі з японцями

14.01.2011, 13:54
Кабмін звинувачує Тимошенко у брехні на зустрічі з японцями - Фото
6d49b321a1a5c17c4d1e16186a01fd98.jpg

Кабмін звинувачує Тимошенко у брехні на зустрічі з японцями

Кабінет Міністрів України заявляє про те, що колишня глава уряду Юлія Тимошенко збрехала в інтерв'ю японським журналістам, сказавши, що гроші, отримані від співпраці з Японією в рамках Кіотського протоколу, ніколи не списувалися зі спеціального рахунку Міністерства екології. Про це йдеться в заяві уряду, розміщеній на його офіційному сайті.

"На зустрічі з представниками японських ЗМІ екс-прем'єр-міністр Ю.Тимошенко вдалася до відвертої брехні. Вона заявила, що "гроші, отримані від співпраці з Японією в рамках Кіотського протоколу, ніколи не списувалися зі спеціального рахунку Міністерства екології". Очевидно, вона розраховувала на те, що ховаючи у воду кінці фінансових операцій, що суперечать чинному законодавству, засекретила відповідні розпорядження", - наголосили в Кабміні.

"Кабінет Міністрів України відмінив гриф "Для службового використання" по низці урядових актів, серед інших і по розпорядженню КМУ N1049-р "Про поповнення єдиного казначейського рахунку", яке Юлія Тимошенко підписала 9 вересня 2009 року. Дослівно Прем'єр-міністр Тимошенко розпорядилася: "З метою поповнення єдиного казначейського рахунку терміново здійснити конвертацію 200 мільйонів евро, які поступили від продажу частин встановленої кількості викидів парникових газів згідно з Кіотським протоколом, в національну валюту через Національний банк за його офіційним курсом", - сказано в повідомленні.

У Кабміні переконані, що про жодні цільові програми, про жодне цільове використання "екологічних грошей" не йшлося. "Внаслідок провальної бюджетно-фінансової політики єдиний казначейський рахунок знаходився в критичному стані, і для його поповнення Тимошенко використала гроші, отримані від Японії виключно на екологічні програми", - наголосили в уряді.

"Таким чином, Юлія Тимошенко продовжує спроби ввести в оману не тільки громадян України, але і зарубіжних партнерів, чим продовжує наносити збиток державі Україна", - зазначили в прес-службі Кабміну.

На даний момент розпорядження КМУ N1049-р "Про поповнення єдиного казначейського рахунку" на сайті Кабміну в розділі нормативно-правової бази відсутнє.

Нагадаємо, вчора в інтерв'ю японським журналістам екс-прем'єр Ю.Тимошенко заявила, що гроші, отримані від співпраці з Японією в рамках Кіотського протоколу, ніколи не списувалися зі спеціального рахунку Міністерства екології.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини