RU

Кабмін збільшить авансовий платіж потерпілим від стихії

01.08.2008, 10:58

Кабінет Міністрів збільшить авансовий платіж тим громадянам, чиє майно постраждало внаслідок стихійного лиха в шести регіонах України. Про це повідомила журналістам на брифінгу Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Прем'єр-міністра, першій категорії потерпілих, чиї будинки повністю зруйновано, авансову виплату збільшено в 10 разів – до 50 тис. грн; тим, хто вже одержав заплановані раніше 5 тис. грн – буде доплачено ще 45 тис. грн. Тим, чиє майно вимагає капітального ремонту, виплатять по 15 тис. грн. на кожну сім'ю. Раніше для другої категорії потерпілих передбачалася сума у 2,5 тис. грн.

Ю. Тимошенко наголосила, що ці авансові виплати дозволять людям до остаточного встановлення суми збитків почати ремонтні роботи, "щоб люди восени або, не дай Бог, взимку, не залишилися зі зруйнованими будинками", - пояснила Прем'єр. Для тих, хто зазнав лише майнових збитків та збитків на своїх присадибних ділянках, авансову виплату збільшать у 5 разів – із 1 до 5 тис. грн. Прем'єр-міністр звернула увага на те, що це лише перший авансовий платіж, і суму збитків буде покрито громадянам відповідно до складання дефектних актів спеціальними групами.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини