RU

Кабмін запрошує Ющенка "в гості"

20.06.2008, 13:42

В уряді чекають на чергову зустріч з Президентом України Віктором Ющенком, щоб остаточно узгодити нові макроекономічні показники і напрями витрат Держбюджету на 2008 рік. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів, Міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Міністр зазначив, що спочатку принципові позиції нових макроекономічних параметрів бюджету було узгоджено з Президентом. Потім відбулася зустріч представників Кабінету міністрів і Нацбанку. "Ми дійшли узгоджених позицій. Я думаю, на наступній зустрічі з Президентом України буде розглянуто політику витрат бюджету… Думаю, буде прийнято остаточне рішення і щодо макропоказників, і щодо того, які пріоритети бюджетної політики ми будемо реалізовувати шляхом змін і доповнень до держбюджету", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, коли така зустріч з Президентом може відбутися, В. Пинзеник зазначив, що представники Кабміну постійно контактують з Секретаріатом Президента, і зустріч відбудеться за першої нагоди.

Нагадаємо, затвердження проекту змін і доповнень до Держбюджету на 2008 рік на засіданні уряду переносилося вже кілька разів. Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції в середу пояснила журналістам, що затримка пов'язана з необхідністю узгодити з Президентом України Віктором Ющенком остаточну редакцію макроекономічних показників, а також напряму витрат держбюджету.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Віктора Пинзеника >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини