RU

Кабмін створив комісію з питань реформування ЖКГ

06.01.2010, 14:05

Кабінет Міністрів України створив Міжвідомчу комісію з проведення реформування житлово-комунального господарства. Відповідну постанову підписала Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Як повідомляє офіційний сайт Ю.Тимошенко, положенням, затвердженим документом, Міжвідомча комісія визначила як тимчасовий дорадчий орган при Кабінеті Міністрів, який створюється для забезпечення взаємодії і підвищення ефективності діяльності міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, діяльність яких пов'язана з виконанням Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.

Згідно з текстом постанови, основними завданнями комісії є розробка пропозицій з реалізації державної політики у сфері ЖКГ, узгодження позицій і підготовка рекомендацій з визначення шляхів і способів розв'язання проблемних питань розвитку житлово-комунального господарства.

У зв'язку з цим комісія розглядатиме пропозиції, спрямовані на підвищення ефективності виконання завдань і заходів програми, подаватиме на розгляд уряду пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правової бази у сфері ЖКГ та рекомендації, розроблені за результатами своєї роботи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини