RU

Кабмін схвалив проект Адміністративно-процесуального кодексу

09.07.2008, 16:53

Кабінет Міністрів пропонує парламенту запровадити європейську модель спілкування громадян і влади. Відповідний проект Адміністративно-процесуального кодексу України схвалили на засіданні уряду. Про це повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко журналістам на прес-конференції.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Ю. Тимошенко, це революційний законопроект, який забезпечить справжню реформу у взаєминах громадян і влади.

Глава уряду зазначила, що сьогодні майже всі громадяни України відчувають себе безправними у спілкуванні з владою. "Цей адміністративно-процесуальний кодекс запроваджує серйозну невідворотну відповідальність чиновників усіх рівнів", - сказала Прем'єр. Вона звернула увагу на запровадження процедур, яких повинні дотримуватися бюрократи та чиновники. "Ми робимо все необхідне для того, щоб ми мали європейське законодавче забезпечення спілкування громадянина та влади, саме європейського типу. І цей законопроект якраз і запроваджує європейську модель спілкування громадянина та влади", - сказала Прем'єр. Вона також повідомила, що Кабінет Міністрів звернеться до Президента України Віктора Ющенка і до Верховної Ради України з проханням про те, щоб документ було розглянуто парламентом першочергово . " Також ми влаштуємо широку інформаційну кампанію в ЗМІ з приводу того, як людям застосовувати ці нові процедури, тому що влада буде дуже суворо відповідати за порушення цього закону", - пообіцяла Прем'єр.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини